Щангисти пропускат Световното заради липса на пари от ММС ᐉ Новини -  Tribune.bg
Щангисти пропускат Световното заради липса на пари от ММС ᐉ Новини - Tribune.bg

Валентин Генчев остана седми на световното по вдигане на тежести в  Саудитска Арабия - По света и у нас - БНТ Новини
Валентин Генчев остана седми на световното по вдигане на тежести в Саудитска Арабия - По света и у нас - БНТ Новини

Шесто място за Ангел Русев на Световното по вдигане на тежести - Спорт -  Dsport.bg
Шесто място за Ангел Русев на Световното по вдигане на тежести - Спорт - Dsport.bg

Щангистите записаха световно без медал

Трима българи с най-високи заявки за световното по щанги - Последни Новини  от DNES.BG
Трима българи с най-високи заявки за световното по щанги - Последни Новини от DNES.BG

Шок в щангите! Христо Христов аут от световното заради COVID - Спорт -  Телеграф
Шок в щангите! Христо Христов аут от световното заради COVID - Спорт - Телеграф

Спас Стайков отива на световно по щанги след 22 г. извън спорта - Последни  Новини от DNES.BG
Спас Стайков отива на световно по щанги след 22 г. извън спорта - Последни Новини от DNES.BG

България без голям медал на Световното по щанги | Вестник "ДУМА"

Пращаме пълни отбори на Световното по щанги - Topsport.bg

Европейският шампион по щанги Ангел Русев: Неделчо Колев постоянно ни лъже  | Хай Клуб
Европейският шампион по щанги Ангел Русев: Неделчо Колев постоянно ни лъже | Хай Клуб

Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на  Световното по вдигане на тежести
Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на Световното по вдигане на тежести

Нов медал за България на световното по щанги в Патая - Спорт

щанги Архиви - SlivenPress

Браво! Отново имаме световен шампион по щанги след 14 години суша - Bgonair

Валентин Генчев се нареди 7-и на Световното по щанги

Маринов девети на световното по щанги в Богота, болки в коляното спряха  Фишеров - Topsport.bg
Маринов девети на световното по щанги в Богота, болки в коляното спряха Фишеров - Topsport.bg

БТА :: България завърши с шесто място световното първенство по вдигане на  тежести за кадети
БТА :: България завърши с шесто място световното първенство по вдигане на тежести за кадети

Щангите с три заявки в топ 3 за световното - Труд

Христо Христов донесе второ сребро на България от световното по щанги -  Новини СЕГА
Христо Христов донесе второ сребро на България от световното по щанги - Новини СЕГА

17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) -  Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) - Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Карлос Насар заявен за световното по щанги в Рияд

Европейски шампион е отстранен от отбора по щанги преди световното  първенство - DUNAVMOST.com
Европейски шампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство - DUNAVMOST.com

Вальо Генчев остана пети на световното по щанги - Gol

Определиха състава на България за Световното по щанги ᐉ Новини - Tribune.bg

Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия  треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023
Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023

Валентин Генчев остана 7-и в категория до 67 кг на Световното първенство по  вдигане на тежести
Валентин Генчев остана 7-и в категория до 67 кг на Световното първенство по вдигане на тежести