България - Косово 1:1 /репортаж/ - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Младежите завършиха 1:1 с Косово - Стадион

НА ЖИВО: Косово U21 - България U21, състав на "лъвчетата" - БГ Футбол -  Национален тим - ndt1.eu
НА ЖИВО: Косово U21 - България U21, състав на "лъвчетата" - БГ Футбол - Национален тим - ndt1.eu

Младежите на България отърваха загуба от Косово в София

Женски национален отбор по футбол на България | Sofia

Женският тим на България с нулево реми като домакин на Косово - БГ Футбол -  Национален тим - Gong.bg
Женският тим на България с нулево реми като домакин на Косово - БГ Футбол - Национален тим - Gong.bg

България и Косово не излъчиха победител в среща от Лигата на нациите за  жени - Topsport.bg
България и Косово не излъчиха победител в среща от Лигата на нациите за жени - Topsport.bg

Късен щурм на България U21 стигна само за равенство срещу Косово - По света  и у нас - БНТ Новини
Късен щурм на България U21 стигна само за равенство срещу Косово - По света и у нас - БНТ Новини

Голям брой чуждестранни мениджъри на България - Косово - Topsport.bg

България отстъпи на Косово на финала в София - БГ Футбол - Национален тим -  Gong.bg
България отстъпи на Косово на финала в София - БГ Футбол - Национален тим - Gong.bg

Български Футболен Съюз - България U21 пропусна да победи Косово

Косово U21 - България U21 1:2 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Национален  тим - Gong.bg
Косово U21 - България U21 1:2 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Национален тим - Gong.bg

Станаха ясни съставите на България и Косово U21

Женският национален отбор на България по футбол отстъпи на Косово на финала  на турнира в София - Про Нюз Добрич
Женският национален отбор на България по футбол отстъпи на Косово на финала на турнира в София - Про Нюз Добрич

България и Косово не се победиха в женската Лига на нациите

България - Косово по ТВ: Къде да гледаме евроквалификацията за младежи до  21 години?
България - Косово по ТВ: Къде да гледаме евроквалификацията за младежи до 21 години?

Марин Петков изведе България напред срещу Косово - БГ Футбол - Национален  тим - Gong.bg
Марин Петков изведе България напред срещу Косово - БГ Футбол - Национален тим - Gong.bg

Съставите на България и Косово, време е за победа

България U16 победи Косово в Албена

Младежите на България завършиха 2:2 в Косово

Български Футболен Съюз - България U15 победи Косово с 2:0

Български Футболен Съюз - Младежите на България изпуснаха Косово

Български Футболен Съюз - България U15 победи Косово U15 и във втория  приятелски мач
Български Футболен Съюз - България U15 победи Косово U15 и във втория приятелски мач

България загуби от Косово с 2:3 - Topsport.bg