Home

Посредничи племе комар финал тенис австралия чаша дишане препратка

Открито първенство на Австралия 2021 финал: Новак Джокович срещу Даниил  Медведев
Открито първенство на Австралия 2021 финал: Новак Джокович срещу Даниил Медведев

44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при  жените - По света и у нас - БНТ Новини
44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при жените - По света и у нас - БНТ Новини

Арина Сабаленка спечели титлата на Откритото първенство на Австралия при  първия си финал - Труд
Арина Сабаленка спечели титлата на Откритото първенство на Австралия при първия си финал - Труд

Джокович спечели десета титла от Откритото на Австралия - Спорт - Телеграф

17-годишен българин е 1/4-финалист на Australian Open - Новини СЕГА

Медведев на финал срещу Надал в Мелбърн след бой над Циципас...

Епичен финал! Надал обърна Медведев от 0-2 и триумфира в Австралия -  Topsport.bg
Епичен финал! Надал обърна Медведев от 0-2 и триумфира в Австралия - Topsport.bg

Милиардерка е на 1/4-финал в Австралия - Gol

Тенисист извън топ 50 едва не изхвърли Джокович в Австралия (ВИДЕО) -  Спортни новини
Тенисист извън топ 50 едва не изхвърли Джокович в Австралия (ВИДЕО) - Спортни новини

Надал на финал, отново спечели тенис класиката с Федерер - bTV Новините

Джокович пише история! Спечели десета титла на Откритото първенство на  Австралия - Фото галерии | Vesti.bg
Джокович пише история! Спечели десета титла на Откритото първенство на Австралия - Фото галерии | Vesti.bg

Елена Рибакина победи Виктория Азаренка и се класира за финала на Откритото  първенство на Австралия
Елена Рибакина победи Виктория Азаренка и се класира за финала на Откритото първенство на Австралия

БТА :: Новак Джокович спечели десета титла от Откритото първенство на  Австралия по тенис при мъжете
БТА :: Новак Джокович спечели десета титла от Откритото първенство на Австралия по тенис при мъжете

Тя го направи: Арина Сабаленка е на финал при жените в Австралия - Gol

Новак Джокович с десети финал на Откритото първенство на Австралия - Стадион

Австралия дочака финал след 42 г.

Джокович взе поредна жертва и отива на финал №10 в Австралия | Корнер.dir.bg

Ноле е на финал в Австралия - Спорт

Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по  тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Тийнейджърка е на 1/2-финал в Австралия след гръмка победа над бившата №1 ᐉ  Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Тийнейджърка е на 1/2-финал в Австралия след гръмка победа над бившата №1 ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Австралия ще играе на втори пореден финал за Купа "Дейвис"

Марсел Пърсел и Джордън Томпсън класираха Австралия за финала на Купа  Дейвис - По света и у нас - БНТ Новини
Марсел Пърсел и Джордън Томпсън класираха Австралия за финала на Купа Дейвис - По света и у нас - БНТ Новини

Кошмар: Един от големите фаворити на Australian Open се оттегли (ВИДЕО) -  Спортни новини
Кошмар: Един от големите фаворити на Australian Open се оттегли (ВИДЕО) - Спортни новини

Австралия надделя срещу Хърватия и е първият финалист за Купа Дейвис - Тенис  - Мъже - Gong.bg
Австралия надделя срещу Хърватия и е първият финалист за Купа Дейвис - Тенис - Мъже - Gong.bg