Home

Може Знаменитост катастрофа хебър спартак варна метеорологично време фашизъм хаос

Хебър и Спартак не се победиха при завръщането на "Георги Бенковски" -  Topsport.bg
Хебър и Спартак не се победиха при завръщането на "Георги Бенковски" - Topsport.bg

Начало - Spartak Varna

Снимки от мача Спартак (Варна) - Хебър, завършил с минимална победа за  гостите - Днес+
Снимки от мача Спартак (Варна) - Хебър, завършил с минимална победа за гостите - Днес+

Спартак пропусна дузпа, уцели две греди и падна от Хебър във Варна - efbet  Лига - Dsport.bg
Спартак пропусна дузпа, уцели две греди и падна от Хебър във Варна - efbet Лига - Dsport.bg

В деня на своята промоция Хебър гостува на Спартак във Варна за своето  оцеляване – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!
В деня на своята промоция Хебър гостува на Спартак във Варна за своето оцеляване – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Хебър се справи и със Спартак (Варна) - Topsport.bg

Спартак Варна - Хебър 2:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

След 3 гола през второто полувреме Спартак Варна обърна Хебър и вярва в  чудото (ВИДЕО)
След 3 гола през второто полувреме Спартак Варна обърна Хебър и вярва в чудото (ВИДЕО)

Спартак (Варна) обърна Хебър на “Коритото” и запази надеждите си за  спасение живи - ndt1.eu
Спартак (Варна) обърна Хебър на “Коритото” и запази надеждите си за спасение живи - ndt1.eu

Хебър победи Спартак (Варна) – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Спартак (Варна) - Хебър (Пазарджик): 2:1 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Спартак (Варна) - Хебър (Пазарджик): 2:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Хебър излъга Спартак Варна в дербито на новаците в efbet Лига - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
Хебър излъга Спартак Варна в дербито на новаците в efbet Лига - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Хебър победи Спартак (Варна) с 1:0 в efbet Лига - Topsport.bg

Спартак Варна повали лидера Хебър и се изкачи на второто място - БГ Футбол  - Втора лига - Gong.bg
Спартак Варна повали лидера Хебър и се изкачи на второто място - БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg