Home

стадион изгнание рекичка чехия футбол прорез Напълно сух съученик

Чехия и Дания в изненадващ 1/4-финал на Европейското по футбол - Евро 2020

Тежък удар за Чехия преди двубоя с България

Чехия шокира Англия, Украйна се класира за Евро 2020 (резултати) - Спортни  новини
Чехия шокира Англия, Украйна се класира за Евро 2020 (резултати) - Спортни новини

БТА :: Англия се класира за четвъртфиналите на Европейското по футбол за  младежи, Чехия победи Германия
БТА :: Англия се класира за четвъртфиналите на Европейското по футбол за младежи, Чехия победи Германия

Чехия ще се бори за оцеляването си срещу единствения отбор, който победи -  Спортни новини
Чехия ще се бори за оцеляването си срещу единствения отбор, който победи - Спортни новини

Полша ще удари Чехия в квалификация за Евро 2024

Европейско първенство по футбол 2020: Чехия - състав и очаквания - Евро 2020

България победи за първи път Чехия на футбол и прекъсна черната серия |  Корнер.dir.bg
България победи за първи път Чехия на футбол и прекъсна черната серия | Корнер.dir.bg

Шотландия - Чехия 0:1 /първо полувреме/ - Футбол свят - Евро 2020 - Gong.bg

Евро 2020, Група D - Чехия

В Чехия изгониха трима футболисти от националния отбор малко повече от ден  преди решителния мач срещу Молдова - По света и у нас - БНТ Новини
В Чехия изгониха трима футболисти от националния отбор малко повече от ден преди решителния мач срещу Молдова - По света и у нас - БНТ Новини

Чехия нокаутира Англия - Футбол свят - Евро 2020 - Gong.bg

Героят на Чехия - Патрик Шик, почти се отказал от футбола заради  манекенството - Lupa BG
Героят на Чехия - Патрик Шик, почти се отказал от футбола заради манекенството - Lupa BG

Чехия - новини, програма и класиране

България победи Чехия с 1:0

Полша - Чехия 1:1 в мач от група "Е" на квалификациите за Евро 2024 -  Topsport.bg
Полша - Чехия 1:1 в мач от група "Е" на квалификациите за Евро 2024 - Topsport.bg

Чехия ще спечели възловото гостуване в Албания

Полша в търсене на задължителна победа срещу Чехия

На годишнината от 1993-та: България надви Чехия - Последни Новини от DNES.BG

Футбол в кръвта: Косово тресна Чехия и е новият лидер в нашата група +  СНИМКИ - Gol
Футбол в кръвта: Косово тресна Чехия и е новият лидер в нашата група + СНИМКИ - Gol

Силен мач за България и равен с Чехия

Луд пиянски скандал в Чехия преди последния мач от евроквалификациите - Труд

Шикозна Чехия полетя в Глазгоу и вкара един от головете на века |  Корнер.dir.bg